diyetin ilk ve en zor günleri

 

  4 gündür diyetteyim.....

zorda olsa ilerletiyorum. her diyette oldugu gibi benim kendi diyet kurallarım var. Mesela taze meyva yoksa meyve suyu var; ekmek, meyve ve çay varsa listede, birer saat arayla yiyorum üçünde mesela.

 

Fazla açlık hissetmiyorum. Sanırım son bir kaç aydır yaptıgım depoları yakıyorum. Aslında benim kilo alma hikayem yaklaşık 7 ay kadar önce başladı. Yıllardır süren ve babama nasıl kabul ettirecegimi hiç bir zaman çözemedigim bir ilişkim vardır. Aslında hala var. :) Evlenmeye karar verince aileler bir aray geldi, isteme, söz derken ben stresten tam 70 kilo oldum belkide daha fazla tartıya çıkmaya korkuyorum.

Önceden bir kaç kilo alınca hemen diyete başlardım ve diyete ölesiye uyardım. Hiç bir kuvvet beni o diyetten sökemezdi ve rahatça kilo verirdim. Ama şu sancılı süreçte sürekli diyet bozup tekrar baştan başladım ve tabiki başarısız oldum.

 

Dügünüme 2 ay kaldı. Süre daralınca insan anlıyorki kilo vermek giderek zorlaşıyor.

Gelinlikçiye gidip gelinlik seçmek en korkuncu. Herhalde şu ara 44 beden oldum. Kadın resmen yüzüme karşı sana denemen için verebilecegimiz bir gelinlik yok dedi :( bende ordaki büyük boy aynasında kendime bakarken anladımki üsütüme gelinlik bulsamda çıkarttıktan sonrsı hiç hoş olmıycak.

 

son 4 gündür 10 günde 5 kilo verdirdigini söyliyen bir diyet programındayım. Sıkı bir şekilde takip ediyorum. Bu arada oryantal aerobikte yapmaya başladım hergün 35 dakika. gerçi bazı hareketleri yapmaya çalışırken ben kendşme çok gülüyorum ama :) neyse diyorum herşey şu görü göbegi toplamak için .

 

 

 

 

  

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !